Predaj a servis elektrokolobežiek a doplnkov

Z dôvodu plnej kapacity je príjem do servisu možný až od 23.5.

Ponúkame zvoz kolobežiek z celej ČR a Slovenska. Všetky papierovačky vybavíme za Vás a vy už len zabalíte kolobežku do krabice a počkáte kým ju na ďaľší deň vyzdvihne náš kuriér. Pri odovzdaní samozrejme nič neplatíte. Mate záujem? Stačí keď nám napíšete Vaše údaje s popisom závad kolobežky.

Ponúkame komplexný servis elektrokolobežky

Čomu sa venujeme:

 

My diely nevymieňame, ale snažíme sa ich v prvom rade opraviť… Áno už sa to moc nenosí, ale práve tak Vám vieme zaručiť efektívny servis a zachovanie čo najviac z pôvodnej originálnej elektroniky a mechaniky Vášho stroja. V prípade nevyhnutnej výmeny budete samozrejme informovaný vopred ohľadom cenovej kalkulácie.

Výhody ktoré náš servis prináša

Expresné opravy

V prípade menej náročných opráv vieme servis elektrokolobežky spraviť na počkanie, alebo do pár hodín. Vieme sa prispôsobiť Vašim časovým požiadavkám.

Používame iba odskúšané a kvalitné náhradne diely

Správny diel zaručí správne a dlhodobé fungovanie kolobežky. Všetky diely, ktoré máme v ponuke, boli otestované na našich vlastných kolobežkách. 

Nákladnejšie opravy komunikujeme vopred

V prípade výmeny drahších dielov Vás vopred upozorníme na cenu dielu a náklady spojené s opravou.

 

Máte problém s kolobežkou, ktorý nemáme uvedený na stránke?

Keďže elektrickým kolobežkám naozaj rozumieme vieme Vám pomôcť s rôznymi značkami a modelmi elektrických kolobežiek. Neváhajte a kontaktujte nás : )

Kde nás nájdete?
Einsteinova 7
OC RELAXX
(Vchod na rohu Einsteinova/Atrium)

Back to top